IMPORTER DACHÓWKI TILCOR Z POSYPKĄ Z NOWEJ ZELANDII

Najwyższa jakość

Firma DACH-BLACH powstała w roku 2005 na bazie współpracy handlowej z firmą Bratex producentem szwedzkich stalowych pokryć dachowych. Aktualnie jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wyrobów tej firmy, dzięki temu posiadamy w swojej ofercie blachy dachówkowe, trapezowe i na klik. W miarę występującego zapotrzebowania wprowadziliśmy do sprzedaży produkty innych firm niezbędne przy kompleksowej realizacji pokryć dachowych charakteryzujące się najwyższą jakością wyrobu. Od roku 2014 jesteśmy importerami dachówek z firmy Tilcor produkowanych i dostarczanych z Nowej Zelandii prekursora tego typu pokryć na świecie.

Najlepsza oferta

Blachodachówki z posypką kamienną Tilcor.
Blachodachówki, trapezy, blachy na klik stalowe, aluminium.

Okna i wyłazy dachowe, schody strychowe.
Folie paroprzepuszczalne i paroszczelne.
Bramy garażowe.
Akcesoria dachowe.
Obróbki dekarskie na żądany wymiar.
Okna fasadowe Brugmann.
Drzwi wewnątrzlokalowe i wejściowe.
Rynny metalowe i plastikowe.
Garaże blaszane.

WYKONUJEMY WSZYSTKIE OBRÓBKI DEKARSKIE DO DACHÓW

Profesjonalna Obsługa

Wykonujemy bezpłatnie i niezobowiązująco kosztorysy w oparciu o przedłożony projekt dachu.
Realizujemy pokrycia - w przypadku blach stalowych wyłącznie w oparciu o pomiary dachu z natury.
Współpracujemy z najlepszymi cieślami i dekarzami.

GWARANTUJEMY:
Wysoką jakość materiałów oraz usług.
Terminowość wykonania - dobre ceny.
Dysponujemy własnym transportem.

JEDYNA W POLSCE, 100% ORYGINALNA DACHÓWKA Z POSYPKĄ Z NOWEJ ZELANDII!!!

Tilcor roofing
cze 2
cze 2

TILCOR – wywiad z Markiem Skoczylasem, DACHY nr 6

Rozmowa z Markiem Skoczylasem, European Sales Managerem nowozelandzkiej marki Tilcor Roofing Systems, będącej częścią Ross Roof Group Ltd. – grupy spółek zajmujących się produkcją pokryć dachowych najwyższej jakości już od 1942 roku. Od połowy 2014 r. marka Tilcor jest także obecna w Polsce. Wywiad z nr 6 magazynu DACHY. Czytaj CAŁY ARTYKUŁ…

  Czytaj całość
tilcor-dachy-szkolenie-028
cze 1
cze 1

TILCOR – szkolenie z pokrywania dachów

MONTAŻ OKIEN MONTAŻ DACHÓWKI TILCOR

  Czytaj całość
Tilcor roofing
cze 1
cze 1

Powrót legendy z Nowej Zelandii

Wywiad z Europe Managerem TILCOR ROOFING SYSTEMS panem Markiem Skoczylasem – Podhale znane jest od wieków jako region, którego nieodłącznym elementem są tradycyjne drewniane dachy o bardzo specyficznym stylu. Ostatnie 20 lat to okres, w trakcie którego te drewniane dachy są stopniowo zastępowane pokryciem z tłoczonych dachówek metalowych pokrytych posypką mineralną, których wygląd jest maksymalnie […]

  Czytaj całość
tilcor-realizacje-04
cze 1
SAMSUNG DIGITAL CAMERA
maj 4
maj 4

Goście w naszej firmie

Wizyta właściciela firmy ROSSROOF GROUP CAMERONA ROSSA i dyrektorów Artura Melanowicza i Marka Skoczylasa u nas w firmie DACH-BLACH w CZARNYM DUNAJCU.

  Czytaj całość
SONY DSC
maj 7
maj 7

List do dystrybutorów

Warszawa, 29 kwietnia 2015 roku Szanowni Państwo, Rynek pokryć dachowych w Polsce zmienia się w szybkim tempie każdego roku. Firmy producenckie walczą o swoich klientów oferując coraz nowocześniejsze technologie oraz coraz bardziej zaawansowane produkty o wysokiej jakości i długoletniej trwałości. Coraz trudniej o wyraźnie wyróżnienie się od konkurencji oraz zaoferowanie wyjątkowego produktu na naszym rynku. […]

  Czytaj całość

Dachówki gontopodobne TILCOR

Tilcor® to marka systemów dachowych, która niedawno wkroczyła na europejskie rynki, udoskonalona pod względem wzornictwa, produkcji i obsługi dekarzy na całym świecie. Tilcor eksportuje swoje produkty na cały świat już od 25 lat. Nasza firma, z siedzibą w Czarnym Dunajcu zajmuje się importem panelowej dachówki z posypką kamienną z Nowej Zelandii.

Dachówki z serii Tudor, o bardziej tradycyjnym lub solidnym i trwałym wyglądzie dachówki glinianej, jednak lżejsze, należą do naszych najbardziej popularnych profili.

Jeden z naszych najbardziej popularnych profili, Classic charakteryzuje się wyrazistymi liniami i pochylonymi krawędziami, tworząc dodatkową głębię i zwiększając rozmiary linii dachu.

Dachówka Shake jest stylizowana w kształcie gontu.

Wykończenie o specyficznej fakturze z wyglądem słojów drewna tradycyjnego gontu.  Profil z głębokim żebrowaniem zwiększa wymiary i linie cienia, tworząc kontrast wizualny.Blacha potocznie nazwana gontopodobną wyróżnia dachy kryte na Podhalu. Kruszywo skalne jest matowe i chropowate.

Wyróżniający się profil muszlowy, który będzie dopełnieniem dla każdego stylu architektonicznego, posiadając zaletę lekkości dachówki stalowej.

Profil o wyglądzie płaskiego gontu, jednak mocny i wytrzymały jak dachówka z prasowanego metalu. Royal jest jedyny w swej kategorii.

Specyfikacja dachówek Tilcor®

Tilcor® jest nową marką systemów pokryć dachowych, od niedawna wprowadzoną na rynek światowy, prezentującą produkty o udoskonalonej strukturze, wykonaniu i łatwości montażu dla dekarzy, budowlańców i deweloperów na całym świecie.
Dachówki Tilcor Shake z wykończeniem o wyglądzie naturalnego gontu drewnianego przypominają tradycyjne gonty amerykańskie typu „shake”, tak popularne również na polskim Podhalu. Unikalny profil o głębokim przetłoczeniu tworzy wyraźny kontrast wynikający z głębokich linii cienia.

Zalety dachówek Tilcor®

log log log log log log log log log

Dachówka TILCOR z posypką kamienną


DACHÓWKA CERAMICZNO-METALOWA Z POSYPKĄ KAMIENNĄ TILCOR Z NOWEJ ZELANDII JEST MARKĄ DEKARZY Z CAŁEGO ŚWIATA

ross-roof-logo

Firma „Dach-Blach” z siedzibą w Czarnym Dunajcu zajmuje się importem panelowej dachówki z posypką kamienną z Nowej Zelandii. Dachy kryte panelami modułowymi,które przypominają gonty drewniane bardzo często wygrywają z blachodachówkami,trapezami czy dachówkami jak i tradycyjnym gontem drewnianym. Dachy Tilcor są już w miejscowościach: Ciche, Zakopane, Lipnica Mała, Koscielisko, Odrowaz, Ratułów, Witów,Bukowina Tatrzańska,Białka Tatrzańska,Andrychów.

Dachy Tilcor sprawdzone są w ekstremalnie różnych warunkach pogodowych; huraganowe wiatry,ulewne deszcze,trzęsienia ziemi,wysokie i niskie temperatury. Stosowane na dachówce kruszywo to naturalny kamień wydobywany w kamieniołomach Nowej Zelandii, a więc bardzo odporny na działanie czynników atmosferycznych. Kruszywo kamienne jest bardzo wytrzymałe na uszkodzenia w czasie transportu jak i montażu dachu przez ekipy dekarskie. W odróżnieniu od wszystkich innych blaszanych pokryć dachowych dachówki Tilcor podczas krycia minimalizują odpady dlatego,że są to jedno modułowe dachówki. Arkusze są względem siebie identyczne, lekkie nie ma kłopotów z dopasowaniem paneli i ich wnoszeniem na dach.

Producenci

TILCOR
BRATEX
RUUKKI
PREFA
WIŚNIOWSKI
KACZMAREK
SOUDAL
KRONWAY

Polecane linki

Wykonujemy bezpłatnie i niezobowiązująco kosztorysy w oparciu o przedłożony projekt dachu. Realizujemy pokrycia - w przypadku blach stalowych wyłącznie w oparciu o pomiary dachu z natury. Współpracujemy z najlepszymi cieślami i dekarzami.

Materiały do pobrania

Katalogi, ulotki, materiały promocyjne

tilcor-ulotka-pdftilcor-instalacja-pdftilcor-ulotka-pdftilcor-ulotka-pdftilcor-instalacja-pdftilcor-ulotka-pdf
prelaq-nova-pdfprelaq-nova-pdfprelaq-nova-pdf