Dach-Blach w katalogu Gwiazdor

IMPORTER DACHÓWKI TILCOR Z POSYPKĄ Z NOWEJ ZELANDII

Najwyższa jakość

Firma DACH-BLACH powstała w roku 2005 na bazie współpracy handlowej z firmą Bratex producentem szwedzkich stalowych pokryć dachowych. Aktualnie jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wyrobów tej firmy, dzięki temu posiadamy w swojej ofercie blachy dachówkowe, trapezowe i na klik. W miarę występującego zapotrzebowania wprowadziliśmy do sprzedaży produkty innych firm niezbędne przy kompleksowej realizacji pokryć dachowych charakteryzujące się najwyższą jakością wyrobu. Od roku 2014 jesteśmy importerami dachówek z firmy Tilcor produkowanych i dostarczanych z Nowej Zelandii prekursora tego typu pokryć na świecie.

Najlepsza oferta

Blachodachówki z posypką kamienną Tilcor.
Blachodachówki, trapezy, blachy na klik stalowe, aluminium.

Okna i wyłazy dachowe, schody strychowe.
Folie paroprzepuszczalne i paroszczelne.
Bramy garażowe.
Akcesoria dachowe.
Obróbki dekarskie na żądany wymiar.
Okna fasadowe Brugmann.
Drzwi wewnątrzlokalowe i wejściowe.
Rynny metalowe i plastikowe.
Garaże blaszane.

WYKONUJEMY WSZYSTKIE OBRÓBKI DEKARSKIE DO DACHÓW

Profesjonalna Obsługa

Wykonujemy bezpłatnie i niezobowiązująco kosztorysy w oparciu o przedłożony projekt dachu.
Realizujemy pokrycia - w przypadku blach stalowych wyłącznie w oparciu o pomiary dachu z natury.
Współpracujemy z najlepszymi cieślami i dekarzami.

GWARANTUJEMY:
Wysoką jakość materiałów oraz usług.
Terminowość wykonania - dobre ceny.
Dysponujemy własnym transportem.

Blachodachówka gontopodobna TILCOR SHAKE produkowana w Nowej Zelandii importowana do Polski przez firmę Dach-Blach.

Obecnie często wybieranym rodzajem pokrycia jest pokrycie produkowane w Nowej Zelandii wykonane z blachodachówki profilowanej o kształcie gontu, pokrytej naturalną posypką mineralną nadającą powierzchni matowy wygląd naturalnej klepki drewnianej.

Oryginalne nowozelandzkie blachodachówki Tilcor Shake są dostępne u nas „ od reki.„

Firma Tilcor jest obecnie jedynym producentem oferującym dachówki z posypką o tak wysokiej jakości produkowane wyłącznie w fabryce w Nowej Zelandii. Tylko TILCOR oferuje legendarną nowozelandzką jakość. Pozostałe produkty obecne na naszym rynku są wytwarzane w różnych krajach Europy na bazie różnych komponentów. Zapraszamy do nas !!! Mamy dla Ciebie niespodziankę przy zakupie kompletnego dachu.

JEDYNA W POLSCE, 100% ORYGINALNA DACHÓWKA Z POSYPKĄ Z NOWEJ ZELANDII!!!

SAMSUNG DIGITAL CAMERA
sie 0
sie 0

Tilcor – oryginał jest tylko jeden

Na polskim rynku konkuruje wielu producentów tłoczonych dachówek metalowych pokrytych posypką mineralną, zwłaszcza na Podhalu, gdzie jest na nie największy popyt. Jesteśmy przekonani, że nasze dachówki TILCOR SHAKE, które są w 100% wytwarzane w Nowej Zelandii, cechują się niezmiennie najwyższą jakością, m.in. dlatego, że wszystkie surowce użyte w procesie produkcji pochodzą od stałych lokalnych dostawców z Nowej Zelandii. Firma Ross Roof Group Ltd, której produkty sprzedawane są pod marką TILCOR, dba o niezmiennie najwyższą jakość w procesie produkcji naszych dachówek oferując długoletnią pisemną gwarancję. Tym właśnie wyróżniamy się na rynku i z tego właśnie powodu cieszymy się stałym zaufaniem naszych klientów. Zapraszamy do odwiedzenia naszych Oficjalnych Importerów w regionie Podhala.

  Czytaj całość
SONY DSC
sie 3
sie 3

DACHÓWKI TILCOR IMPORT Z NOWEJ ZELANDII DO FIRMY DACH-BLACH

Cały towar,który firma Ross Roof Group przygotowuje do transportu z Nowej Zelandii do Polski jest bardzo starannie zabezpieczony aby w długiej podróży towar nie został uszkodzony. Dachówki Tilcor pakowane są na drewniane palety w ilości 400 lub 500 sztuk. Palety drewniane są przebadane. Zapewnia to likwidację wszystkich organizmów, które mogą zaszkodzić ekosystemom w krajach, do […]

  Czytaj całość
Tilcor roofing
cze 4
cze 4

TILCOR – wywiad z Markiem Skoczylasem, DACHY nr 6

Rozmowa z Markiem Skoczylasem, European Sales Managerem nowozelandzkiej marki Tilcor Roofing Systems, będącej częścią Ross Roof Group Ltd. – grupy spółek zajmujących się produkcją pokryć dachowych najwyższej jakości już od 1942 roku. Od połowy 2014 r. marka Tilcor jest także obecna w Polsce. Wywiad z nr 6 magazynu DACHY. Czytaj CAŁY ARTYKUŁ…

  Czytaj całość
tilcor-dachy-szkolenie-028
cze 3
cze 3

TILCOR – szkolenie z pokrywania dachów

MONTAŻ OKIEN MONTAŻ DACHÓWKI TILCOR

  Czytaj całość
Tilcor roofing
cze 3
cze 3

Powrót legendy z Nowej Zelandii

Wywiad z Europe Managerem TILCOR ROOFING SYSTEMS panem Markiem Skoczylasem – Podhale znane jest od wieków jako region, którego nieodłącznym elementem są tradycyjne drewniane dachy o bardzo specyficznym stylu. Ostatnie 20 lat to okres, w trakcie którego te drewniane dachy są stopniowo zastępowane pokryciem z tłoczonych dachówek metalowych pokrytych posypką mineralną, których wygląd jest maksymalnie […]

  Czytaj całość
tilcor-realizacje-04
cze 3

Dachówki gontopodobne TILCOR

Tilcor® to marka systemów dachowych, która niedawno wkroczyła na europejskie rynki, udoskonalona pod względem wzornictwa, produkcji i obsługi dekarzy na całym świecie. Tilcor eksportuje swoje produkty na cały świat już od 25 lat. Nasza firma, z siedzibą w Czarnym Dunajcu zajmuje się importem panelowej dachówki z posypką kamienną z Nowej Zelandii.


Wybór kolorów Tilcor®TUDOR


Dachówki z serii Tudor, o bardziej tradycyjnym lub solidnym i trwałym wyglądzie dachówki glinianej, jednak lżejsze, należą do naszych najbardziej popularnych profili.Wybór kolorów Tilcor®CLASSIC


Jeden z naszych najbardziej popularnych profili, Classic charakteryzuje się wyrazistymi liniami i pochylonymi krawędziami, tworząc dodatkową głębię i zwiększając rozmiary linii dachu.Wybór kolorów Tilcor®SHAKE


Dachówka Shake jest stylizowana w kształcie gontu.


Wykończenie o specyficznej fakturze z wyglądem słojów drewna tradycyjnego gontu.  Profil z głębokim żebrowaniem zwiększa wymiary i linie cienia, tworząc kontrast wizualny.Blacha potocznie nazwana gontopodobną wyróżnia dachy kryte na Podhalu. Kruszywo skalne jest matowe i chropowate.Wybór kolorów Tilcor®BOND


Wyróżniający się profil muszlowy, który będzie dopełnieniem dla każdego stylu architektonicznego, posiadając zaletę lekkości dachówki stalowej.Wybór kolorów Tilcor®ROYAL


Profil o wyglądzie płaskiego gontu, jednak mocny i wytrzymały jak dachówka z prasowanego metalu. Royal jest jedyny w swej kategorii.


Specyfikacja dachówek Tilcor®

Tilcor® jest nową marką systemów pokryć dachowych, od niedawna wprowadzoną na rynek światowy, prezentującą produkty o udoskonalonej strukturze, wykonaniu i łatwości montażu dla dekarzy, budowlańców i deweloperów na całym świecie.
Dachówki Tilcor Shake z wykończeniem o wyglądzie naturalnego gontu drewnianego przypominają tradycyjne gonty amerykańskie typu „shake”, tak popularne również na polskim Podhalu. Unikalny profil o głębokim przetłoczeniu tworzy wyraźny kontrast wynikający z głębokich linii cienia.

Zalety dachówek Tilcor®

log log log log log log log log log

Dachówka TILCOR z posypką kamienną


DACHÓWKA CERAMICZNO-METALOWA Z POSYPKĄ KAMIENNĄ TILCOR Z NOWEJ ZELANDII JEST MARKĄ DEKARZY Z CAŁEGO ŚWIATA

ross-roof-logo

Firma „Dach-Blach” z siedzibą w Czarnym Dunajcu zajmuje się importem panelowej dachówki z posypką kamienną z Nowej Zelandii. Dachy kryte panelami modułowymi,które przypominają gonty drewniane bardzo często wygrywają z blachodachówkami,trapezami czy dachówkami jak i tradycyjnym gontem drewnianym. Dachy Tilcor są już w miejscowościach: Ciche, Zakopane, Lipnica Mała, Koscielisko, Odrowaz, Ratułów, Witów,Bukowina Tatrzańska,Białka Tatrzańska,Andrychów.

Dachy Tilcor sprawdzone są w ekstremalnie różnych warunkach pogodowych; huraganowe wiatry,ulewne deszcze,trzęsienia ziemi,wysokie i niskie temperatury. Stosowane na dachówce kruszywo to naturalny kamień wydobywany w kamieniołomach Nowej Zelandii, a więc bardzo odporny na działanie czynników atmosferycznych. Kruszywo kamienne jest bardzo wytrzymałe na uszkodzenia w czasie transportu jak i montażu dachu przez ekipy dekarskie. W odróżnieniu od wszystkich innych blaszanych pokryć dachowych dachówki Tilcor podczas krycia minimalizują odpady dlatego,że są to jedno modułowe dachówki. Arkusze są względem siebie identyczne, lekkie nie ma kłopotów z dopasowaniem paneli i ich wnoszeniem na dach.

Producenci

TILCOR
BRATEX
RUUKKI
PREFA
WIŚNIOWSKI
KACZMAREK
SOUDAL
KRONWAY

Polecane linki

Wykonujemy bezpłatnie i niezobowiązująco kosztorysy w oparciu o przedłożony projekt dachu. Realizujemy pokrycia - w przypadku blach stalowych wyłącznie w oparciu o pomiary dachu z natury. Współpracujemy z najlepszymi cieślami i dekarzami.

Materiały do pobrania

Katalogi, ulotki, materiały promocyjne

tilcor-ulotka-pdftilcor-instalacja-pdftilcor-ulotka-pdftilcor-ulotka-pdftilcor-instalacja-pdftilcor-ulotka-pdf
prelaq-nova-pdfprelaq-nova-pdfprelaq-nova-pdf